Nowy Złoty Program Partnerski – by z sukcesem zarabiać jeszcze więcej

W moim ulubionym programie partnerskim – mowa oczywiście o Złotych Myślach – zaszły długo oczekiwane zmiany. Właśnie pojawił się nowy panel partnerski:

Przy pierwszym zetknięciu można stwierdzić, że panel ostro zamula. Okładki się długo wczytują, trzeba kilka razy klikać, żeby przejść na inne zakładki. Myślę, że to jednak problemy przejściowe. W tym pierwszym tygodniu będą trwały testy nowego panelu i będą poprawiane wszystkie błędy, jeśli tak owe wystąpią. Ja na razie poważniejszych uchybień nie stwierdziłem.

Jeśli chodzi o usability nowego panelu, to jestem miło zaskoczony. Wszystko wygląda bardzo przejrzyście i mamy w prawym boksie dokładne informacje ile zarobiliśmy w ostatnim tygodniu oraz ile zgromadziliśmy pieniędzy do wypłaty.

Od 1 marca 2010 roku zaszła też zmiana na stanowisku maganera Złtoego Programu Partnerskiego. Anetę Styńską zastąpiła Karolina Sztenc. Aneta zajmowała się długo programem partnerskim, bo aż 5,5 roku. Jestem pewien, że Karolina godnie zastąpi Anetę i przyczyni się do rozwoju tego PP.

Zmiany jak najbardziej na plus. Miejmy nadzieję, że obędzie się bez większych problemów technicznych i wszystko będzie poprawnie działać 🙂