Agregatory RSS – jak pobrać treść z RSS na swoją stronę?

Temat agregatorów RSS przewijał się już przez mojego bloga kilkakrotnie. Jeśli chcesz poczytać o nich więcej zajrzyj do wpisów:

Jakiś czas temu przeglądałem różne agragoatory RSS i tym podobne wtyczki do WordPressa. Przewinęły się między innymi: SEO Automatic, Page Feeder, Lexi, 7feeds, Add code to rss, Better rss, WordPress agragator, Add Feed, RSS digest, Fetch rss, Selective rss, Simple rss, Rss shortcode, Xxternal RSS, super RSS reader, Xlstrss, Special feed, Simply rss fetcher, Magpierss, Inlinefeed, Shapley RSS Aggregator, Simplepie, RSS aggregator, Feedlist.

Z tej listy wyselekcjonowałem kilka moim zdaniem najprostszych i w pełni funkcjonalnych:

  1. Inline Feed – http://wordpress.org/extend/plugins/inlinefeed/
  2. Rss Shortcode – http://wordpress.org/extend/plugins/rss-shortcode/
  3. Xxternal RSS – http://wordpress.org/extend/plugins/xxternal-rss/
  4. Feed List – http://wordpress.org/extend/plugins/feedlist/
  5. Selective Rss – http://wordpress.org/extend/plugins/selective-rss/
  6. Import RSS – http://wordpress.org/extend/plugins/rss-import/

Powyższe wtyczki były w miarę proste w obsłudze i nie sprawiały większych kłopotów w działaniu. Dlatego z wszystkich które przerobiłem, te wymienione powyżej z linkami polecam. Jeśli szukasz jakiegoś agregatora treści RSS, to z pewnością wybierzesz sobie któryś z nich.

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.

Zobacz wszystkie posty

3 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Język Ci się plącze 🙂
    W tytule „Agragatory” zamiast Agregatory jeśli się nie mylę, a dalej to już pojechałeś „agragoatory” prawie jak na AntyWeb 🙂

  • Bywa 🙂 Czasami chce się pisać szybciej niż można i pojawiają się tego typu drobne literówki. Za to będzie kilka wejść z wyszukiwarek na te błędne frazy 😉

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.