Umysł Milionera – T. Harv Eker w Polsce

T. Harv Eker
Już jutro (17 maja 2013) rozpoczyna się konferencja „Umysł Milionera” (Millionaire Mind Intensive). Wydarzenie odbywało się już wielokrotnie, ale tym razem po raz pierwszy w Polsce. T. Harv Eker jest znany przede wszystkim ze swojego bestsellera: Bogaty albo biedny – po prostu różni mentalnie. Można powiedzieć, że konferencja Umysł Milionera jest dopełnieniem tej książki i możliwością osobistego poznania jednego z największych autorytetów w sferze finansowej.

Na początku maja „Umysł Milionera” zawitał również do naszych zachodnich sąsiadów (Niemcy). W Stuttgarcie przybyło mnóstwo osób, ale w Polsce ma być jeszcze więcej. Nie wiem dokładnie jak duże jest grono uczestników, ale myślę że będzie to coś w okolicach 3000 osób. Zapowiada się tłumnie i interesująco 😉

Umysł Milionera – agenda:

 • piątek 17 maja, 2013 9:00 – 23:00
 • sobota, 18 maja 2013 9:00 – 23:00
 • niedziela, 19 maja 2013 8:00 – 20:00

Filmik zapraszający na Umysł Milionera:

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.

Zobacz wszystkie posty

4 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • czytałam fragmenty tego bestsellera. nie do końca wiem co myśleć o takich ludziach i takiej wierze, że sukces, kariera i pieniądze przede wszystkim tkwią w głowie. po przeczytaniu „Sekretu” sama bardzo się starałam w to uwierzyć i niewiele mi to dało 🙂

  • Sekret jest trochę naciągany. Oczywiście sama idea jest słuszna. Prawo przyciągania działa, ale nie polega tylko na samym myśleniu. Po obejrzeniu Sekretu można dojść do wniosku, że wystarczy pozytywnie myśleć i będzie się bogatym. To jednak nie wszystko, ale pierwszy krok.

   Wczoraj wróciłem ze szkolenia Harv Ekera i muszę przyznać, że byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Było między innymi o tym, że świat wewnętrzny kreuje zewnętrzny itd. Natomiast co do Sekretu można to skrócić w ten sposób:
   1. Myśli
   2. Uczucia
   3. Działanie
   4. Rezultaty

   Czyli najpierw musi zrodzić się myśl. Jeśli chcesz osiągnąć jakiś cel – to musisz o nim pomyśleć i go zaplanować. Potem są uczucia i działanie w konkretnym kierunku. Na samym końcu są dopiero rezultaty. Nie da się pominąć żadnego z tych kroków – taka jest „w skrócie” ścieżka do osiągnięcia sukcesu.

  • Przeczytaj zatem całą książke I zrozumiesz wówczas ta siptelna różnice pomiędzy afirmacja i jej działaniem a deklaracja – i jej wpływie na Twoje życie faktyczne x naprawdę eker otwiera oczy i jest to książka której nie czyta się raz…. Czyta się wielokrotnie i słucha wielokrotnie owego audiobooka ❤️ powodzenia kochana

 • Będzie jakaś recenzja z tego wydarzenia? Ostatnio trochę szukałem więcej informacji o tym wydarzeniu, ale widzę że organizatorzy trzymają większość tajemnic dla siebie. Nie ma żadnej relacji ani video z imprezy?

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.