Netflix Po Polsku (cena, premiera, recenzja, opinie)

Dzisiejszy wpis typowo „filmowy”, ponieważ rozłożymy na czynniki pierwsze serwis Netflix.com. Ostatnio zrobiło się o nim głośniej w naszym kraju, ponieważ Netflix oficjalnie zadebiutował z polskim tłumaczeniem serwisu.

Dotychczas Netflix był dostępny w Polsce w języku angielskim. Polacy mogli od dawna z niego korzystać i oglądać filmy, jednak dla osób, które nie znają języka angielskiego – mogło okazać się to problematyczne.

Cena Netflix w Polsce

Cena Netflix w Polsce nie jest jakoś szczególnie wygórowana, ale też nie jest mała. Dla osób, które oglądają kilka filmów w miesiącu – płacenie abonamentu będzie niezbyt korzystne. Jeśli jednak jesteś kinomanem, to z pewnością warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych, aby mieć dostęp do najnowszych produkcji (szczególnie jeśli chodzi o seriale). Jest też bogata oferta filmów dla dzieci.

cena-netflix-w-polsce

Najtańsza wersja abonamentu to 34 zł. Za tę opcję otrzymasz pełen dostęp do serwisu, ale w słabszej jakości i z dostępem do jednego ekranu. Jeśli więc jednocześnie kilka osób chciałoby skorzystać z jednego konta – trzeba się zdecydować na wyższy abonament. W wersji standard (HD) trzeba wyłożyć 43 zł, a w wersji premium (Ultra HD) kwota inwestycji wynosi 52 zł. Dodatkowo w jednym czasie z serwisu mogą korzystać aż cztery osoby.

Podsumowanie

Netflix to serwis, który bardzo szybko przypadł mi do gustu. Jest bardzo prosty i intuicyjny. Jeśli muszę zrobić przerwę w oglądaniu – Netflix to zapamięta. Po kolejnym zalogowaniu się do serwisu możemy od razu kontynuować oglądanie w miejscu gdzie skończyliśmy.

Netflix świetnie wypełnia swoją misję i dostarcza to, co powinien dostarczać w znakomitej jakości. Jego siłą są znakomite produkcje serialowe, takie jak House of Cards, Stranger Things czy Narcos. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich obejrzeć – możesz skorzystać z darmowego testu i cieszyć się przez 30 dni pełną ofertą filmową serwisu Netflix i to w całości po polsku!

Netflix Po Polsku – recenzja video:

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.

Zobacz wszystkie posty

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Teraz netflix to już konieczność. Nie wyobrażam sobie bez niego życia 🙂 Ponieważ to co jest w ofercie programowej polskich tv to niestety jest tragedia 🙂 Ze swojej strony polecam jeszcze z seriali na netflix the 100, designated survivor i master of none 🙂

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.