Dzisiejszy wpis typowo „filmowy”, ponieważ rozłożymy na czynniki pierwsze serwis Netflix.com. Ostatnio zrobiło się o nim głośniej w naszym kraju, ponieważ Netflix oficjalnie zadebiutował z polskim tłumaczeniem serwisu.

Dotychczas Netflix był dostępny w Polsce w języku angielskim. Polacy mogli od dawna z niego korzystać i oglądać filmy, jednak dla osób, które nie znają języka angielskiego – mogło okazać się to problematyczne.

Cena Netflix w Polsce

Cena Netflix w Polsce nie jest jakoś szczególnie wygórowana, ale też nie jest mała. Dla osób, które oglądają kilka filmów w miesiącu – płacenie abonamentu będzie niezbyt korzystne. Jeśli jednak jesteś kinomanem, to z pewnością warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych, aby mieć dostęp do najnowszych produkcji (szczególnie jeśli chodzi o seriale). Jest też bogata oferta filmów dla dzieci.

cena-netflix-w-polsce

Najtańsza wersja abonamentu to 34 zł. Za tę opcję otrzymasz pełen dostęp do serwisu, ale w słabszej jakości i z dostępem do jednego ekranu. Jeśli więc jednocześnie kilka osób chciałoby skorzystać z jednego konta – trzeba się zdecydować na wyższy abonament. W wersji standard (HD) trzeba wyłożyć 43 zł, a w wersji premium (Ultra HD) kwota inwestycji wynosi 52 zł. Dodatkowo w jednym czasie z serwisu mogą korzystać aż cztery osoby.

Podsumowanie

Netflix to serwis, który bardzo szybko przypadł mi do gustu. Jest bardzo prosty i intuicyjny. Jeśli muszę zrobić przerwę w oglądaniu – Netflix to zapamięta. Po kolejnym zalogowaniu się do serwisu możemy od razu kontynuować oglądanie w miejscu gdzie skończyliśmy.

Netflix świetnie wypełnia swoją misję i dostarcza to, co powinien dostarczać w znakomitej jakości. Jego siłą są znakomite produkcje serialowe, takie jak House of Cards, Stranger Things czy Narcos. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich obejrzeć – możesz skorzystać z darmowego testu i cieszyć się przez 30 dni pełną ofertą filmową serwisu Netflix i to w całości po polsku!

Netflix Po Polsku – recenzja video:


Arkadiusz Podlaski
Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując marketing internetowy.

    Komentarze (1) "Netflix Po Polsku (cena, premiera, recenzja, opinie)"

    • Maurice

      Teraz netflix to już konieczność. Nie wyobrażam sobie bez niego życia 🙂 Ponieważ to co jest w ofercie programowej polskich tv to niestety jest tragedia 🙂 Ze swojej strony polecam jeszcze z seriali na netflix the 100, designated survivor i master of none 🙂

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.