Dzisiejszy wpis typowo „filmowy”, ponieważ rozłożymy na czynniki pierwsze serwis Netflix.com. Ostatnio zrobiło się o nim głośniej w naszym kraju, ponieważ Netflix oficjalnie zadebiutował z polskim tłumaczeniem serwisu.

Dotychczas Netflix był dostępny w Polsce w języku angielskim. Polacy mogli od dawna z niego korzystać i oglądać filmy, jednak dla osób, które nie znają języka angielskiego – mogło okazać się to problematyczne.

Cena Netflix w Polsce

Cena Netflix w Polsce nie jest jakoś szczególnie wygórowana, ale też nie jest mała. Dla osób, które oglądają kilka filmów w miesiącu – płacenie abonamentu będzie niezbyt korzystne. Jeśli jednak jesteś kinomanem, to z pewnością warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych, aby mieć dostęp do najnowszych produkcji (szczególnie jeśli chodzi o seriale). Jest też bogata oferta filmów dla dzieci.

cena-netflix-w-polsce

Najtańsza wersja abonamentu to 34 zł. Za tę opcję otrzymasz pełen dostęp do serwisu, ale w słabszej jakości i z dostępem do jednego ekranu. Jeśli więc jednocześnie kilka osób chciałoby skorzystać z jednego konta – trzeba się zdecydować na wyższy abonament. W wersji standard (HD) trzeba wyłożyć 43 zł, a w wersji premium (Ultra HD) kwota inwestycji wynosi 52 zł. Dodatkowo w jednym czasie z serwisu mogą korzystać aż cztery osoby.

Podsumowanie

Netflix to serwis, który bardzo szybko przypadł mi do gustu. Jest bardzo prosty i intuicyjny. Jeśli muszę zrobić przerwę w oglądaniu – Netflix to zapamięta. Po kolejnym zalogowaniu się do serwisu możemy od razu kontynuować oglądanie w miejscu gdzie skończyliśmy.

Netflix świetnie wypełnia swoją misję i dostarcza to, co powinien dostarczać w znakomitej jakości. Jego siłą są znakomite produkcje serialowe, takie jak House of Cards, Stranger Things czy Narcos. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich obejrzeć – możesz skorzystać z darmowego testu i cieszyć się przez 30 dni pełną ofertą filmową serwisu Netflix i to w całości po polsku!

Netflix Po Polsku – recenzja video:

Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

View all posts

1 comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Teraz netflix to już konieczność. Nie wyobrażam sobie bez niego życia 🙂 Ponieważ to co jest w ofercie programowej polskich tv to niestety jest tragedia 🙂 Ze swojej strony polecam jeszcze z seriali na netflix the 100, designated survivor i master of none 🙂

Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

Vlog WordPress Theme

Vlog is a carefully crafted WordPress theme with a focus on your video content. It will suit the needs of any personal video blog, all the way to complex magazine websites. Whether you need a website for video blogging, video tutorials and lessons or any sort of viral video sharing, Vlog is the perfect choice. YouTube, Vimeo, Dailymotion and other common video content never looked better!

Find out more