Zdobądź niesamowity prestiż i sławę (zalety pisania książek)

Jeśli wykorzystasz to, co napisałem w poprzednim punkcie, możesz zyskać niesamowity prestiż i sławę. Jeśli skorzystasz z wystąpień publicznych, zaczniesz się pojawiać w TV, radiu czy też prasie staniesz się znaną osobą.

Właśnie przede wszystkim na popularności zarabiają tacy znani autorzy jak Joe Vitale czy Brian Tracy. Zarabiają oni nie tylko na swoich książkach.

Szkolenia z ich udziałem kosztują za jeden dzień nawet 2 tysiące złotych. Jeśli na sali jest sto osób, to 2.000 zł razy 100 osób równa się 200 tysięcy. Oczywiście autor szkolenia nie bierze całej sumy, ale niech zarobi chociaż połowę, to w jego kieszeni ląduje 100 tysięcy zł. Za jeden dzień pracy może kupić sobie nowy samochód. Tylko dlatego że napisał kilka książek, występował w telewizji i po prostu jest znaną postacią.

Nawet jak jesteś wziętym trenerem nie masz takiego prestiżu jak po napisaniu własnej książki. To właśnie dzięki własnym publikacjom, osoba jest ceniona przez innych.

O wiele chętniej zaproszą Cię to telewizji, zaproponują prowadzenie własnych programów czy pisanie artykułów do prestiżowych czasopism. A te wszystkie elementy w połączeniu sprawią, że staniesz się sławną i rozpoznawalną postacią w swojej branży. Zyskasz pozycję cenionego eksperta i niezwykły prestiż. Książka to krok do nowego świata, który możesz później wykorzystać, jak tylko będziesz chciał.

==> Jak napisać książkę? <==