Zarabianie na programach partnerskich

Programy partnerskie to bardzo ciekawy model współpracy. Polega on na tym, że właściciel produktu lub usługi umożliwia innym podmiotom zarabianie na jego produktach. Bardzo często jest to model wygrany-wygrany (dzięki współpracy uzyskuje się efekt synergii, gdzie obie strony zyskują).

Najczęściej programy partnerskie działają w ten sposób, że partner dostaje określoną prowizję od sprzedaży produktów. Pozwól, że przedstawię Ci sklep internetowy Nexto, w którym można kupować publikacje elektroniczne. Od kilku lat regularnie dostaję prowizje za sprzedane ebooki oraz audiobooki. Z reguły jest to nawet kilkanaście prowizji na miesiąc.

Zobacz, że właściciel programu partnerskiego Nexto jest zadowolony, ponieważ dzięki mnie zwiększył zasięg dotarcia ze swoimi publikacjami. Zarabia bezpośrednio na każdej poleconej przeze mnie publikacji. Ja również zarabiam, ponieważ promuję produkty przez specjalny link partnerski. Dzięki temu na moje konto regularnie wpływają pieniądze.

Zarabianie na programach partnerskich (video)

Nagrałem dla Ciebie specjalny materiał video, w którym opisuję dokładnie model zarabiania przez programach partnerskich. Nie musisz mieć własnej firmy – możesz współpracować również na podstawie umowy o dzieło.

Niedawno pisałem również o blogerze, który zarobił blisko 70 tysięcy złotych w 8 dni. Działał on właśnie w oparciu o programy partnerskie. Czasem można również spotkać się z nazwą programy afiliacyjne. Przeczytaj o tym więcej we wpisie: Ile zarabiają blogerzy?

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.

Zobacz wszystkie posty

5 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Bardzo fajny sposób na zarobienie dodatkowych pieniążków,mnie jednak zawsze brakowało odwagi aby zapisać się do programu.

    • Odwaga nie jest jakoś szczególnie potrzebna. Wypełniasz formularz rejestracji i masz 🙂 Zawsze można zrezygnować, więc niczym nie ryzykujesz 🙂

  • Programy partnerskie to dobry sposób na zyski, z drugiej strony kilkanaście prowizji z Nexto na miesiąc (pewni po kilka złotych każda) to nie jest wiele 🙂

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.