Zaproszenie na Wordcamp 2012 w Gdańsku

Już jutro długo oczekiwany dzień dla fanów systemu WordPress. Tym razem Wordcamp 2012 odbędzie się w Gdańsku. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. W jednej z prelekcji będę miał przyjemność przedstawić najskuteczniejsze sposoby pozycjonowania WordPressa:

Nie od dziś wiadomo, że najważniejszym źródłem ruchu dla stron internetowych są najczęściej wyszukiwarki. W prezentacji zostaną omówione najważniejsze wtyczki SEO, które warto wykorzystać przy optymalizacji. Poznasz też najciekawsze techniki pozycjonowania, na bazie których Twój WordPress zdobędzie wysokie miejsca w Google.

6 Comments

  1. Czy Twoja prelekcja dot. pozycjonowania stron na Wordprssie będzie miała jakieś streszczenie, które będzie tu można przeczytać? pozdrawiam d.

  2. Miałeś jeden z lepszych wykładów na WordCampie, gratuluję 🙂

    Bardzo się cieszę i dziękuję. Już zacząłem wdrażać w życie te informacje.

    1. Dzięki. Starałem się, żeby informacje były maksymalnie użyteczne. Być może kilka rzeczy nie dopowiedziałem – tempo było dosyć szybkie ze względu na zbliżającą się przerwę obiadową 😉

  3. Pamiętaj, że świat czeka na opis, jak sensownie podpiąć wtyczkę Social Media User Detection pod GA 🙂

    1. Dzięki Łukasz za przypomnienie 🙂 W pierwszej kolejności chcę jeszcze recenzję napisać z Wordcampa i BFG, a potem zajmę się wspomnianą wtyczką. Na pewno w tym tygodniu opis się pojawi 🙂

Leave a Comment