Wnioski na temat pozycjonowania stron oraz wyniki konkursu

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za udział w konkursie. Przyznałem nagrodę główną (dostęp do kursu Sekrety Pozycjonowania 2.0) – szczegóły w poniższym video. Z każdą z osób, która wzięła udział konkursie skontaktuję się jeszcze w celu przekazania nagrody pocieszenia. Każdy kto odpowiedział na moje pytanie i zostawił komentarz otrzyma ode mnie video, w którym omawiam jak zrobić szybki audyt strony.

Jednocześnie informuję, że przedsprzedaż kursu Sekrety Pozycjonowania 2.0 rozpocznie się 14 grudnia o godzinie 9:00 i potrwa tylko przez 38 godzin. Szczegóły już wkrótce, a tymczasem zapraszam do zapoznania się z moimi wnioskami na temat ostatnich materiałów, które pojawiały się na blogu:

http://www.youtube.com/watch?v=NSjAFhNf9jE

10 Comments

 1. W jakim programie monitorujesz pozycje słów kluczowych? Tzn. jaki program pokazałeś tutaj na video?
  I czy nadal korzystasz z monitoringpozycji.pl?

  Jestem jednym z Twoich klientów i faktycznie Twój kurs “Sekrety Pozycjonowania” jest bardzo wartościowy. Świetnie przechodzisz w nim od podstaw do tematów bardziej zaawansowanych.
  Gdy piszę te słowa mam już ponad 50% kursu za sobą, więc za 2-3dni go ukończę. Czekam z niecierpliwością na kolejne video w kursie i tutaj na blogu.

  1. Tak jak już napisałem wyżej – korzystam obecnie z dwóch systemów monitorujących – webpozycja.pl i monitoringpozycji.pl.

   MonitoringPozycji.pl służy mi do śledzenia moich najważniejszych fraz kluczowych oraz monitorowania stron klientów.

   Webpozycja.pl jest jako uzupełnienie (darmowe konto) – sprawdzam zachowanie fraz w ostatnich dniach dla większej puli słów (długi ogon). Połączenie tych dwóch systemów obecnie mi w pełni wystarcza.

   PS. Dzięki za pozytywną opinię na temat kursu 🙂

  1. Jeśli mówisz o Webpozycja.pl to też czasami się wykłada. Główny problem to złe zaznaczanie kolorami. Czasami jest nieadekwatne do legendy (niektóre pola nie są zaznaczane na odpowiedni kolor – szczególnie te powyżej 10 miejsca). Ale ogólnie działa fajnie i spełnia swoje zadanie 🙂

Leave a Comment