Tony Robbins: I Am Not Your Guru (2016) | Recenzja Opinie

Ostatnio miałem okazję przeczytać i zrecenzować książkę Tony’ego Robbinsa: Money Mistrzowska Gra. Tym razem z olbrzymią przyjemnością obejrzałem film dokumentalny, poświęcony fenomenowi Robbinsa. Tytuł tego dzieła brzmi: Tony Robbins: I Am Not Your Guru (PL: Tony Robbins: Nie jestem Twoim Guru). Film trwa niespełna godzinę, a jego premiera oficjalnie wystartowała 15 lipca 2016 roku. W roli głównej – oczywiście Tony Robbins!

Anthony J. Mahavorick, znany też jako Tony Robbins, pseudonim Anthony Robbins (ur. 29 lutego 1960 r. w Glendora, Kalifornia) – amerykański doradca życiowy, motywujący ludzi poprzez przekazywanie swoich życiowych doświadczeń i wiedzy. Robbins napisał serię motywujących książek, wśród których znalazły się takie bestsellery jak Obudź w sobie olbrzyma, czy Olbrzymie kroki. Jego pierwszą książką była Unlimited power (Nieograniczona siła).

Film przedstawia jeden z popularnych eventów Tony’ego Robbinsa pt. Date With Destiny (PL: Randka z przeznaczeniem). Dzięki tej produkcji możemy zajrzeć od kuchni, co dzieje się tak naprawdę podczas eventów jednego z najpopularniejszych mówców motywacyjnych na świecie.

Jego klienci bardzo często są ślepo zapatrzeni w niecodzienne metody coachingowe, których używa na co dzień Tony Robbins. Jak pokazuje film – dla wszystkich bardzo skuteczne. Zabrakło mi jednak spojrzenia od drugiej strony – trochę bardziej krytycznej.

Film bowiem jest tak naprawdę pieśnią pochwalną dla Tony’ego Robbinsa. Z każdą minutą filmu przekonujemy się, że Tony Robbins tym Guru jednak jest. Tak czy inaczej – można powiedzieć, że jestem fanem Tony’ego Robbinsa i film oglądało mi się bardzo dobrze.

Recenzja filmu Tony Robbins: I Am Not Your Guru (2016)

https://youtube.com/watch?v=6D4pe1E243U

5 Comments

    1. Warto obejrzeć z czystej ciekawości 🙂 A jeśli interesujesz się rozwojem osobistym – tym bardziej!

Leave a Comment