Test GetAll Automatyzacja Marketingu | Recenzja Opinie

Kolejna recenzja narzędzia do marketingu internetowego. Tym razem zajmiemy się AUTOMATYZACJĄ – zapraszam do obejrzenia mojego testu narzędzia GetAll, które służy do automatyzacji marketingu.

Z całą pewnością GetAll to system godny zainteresowania – może się okazać szczególnie przydatny specjalistom od marketingu, którzy sprzedają produkty niematerialne (ebooki, szkolenia itp.). System posiada następujące funkcjonalności:

 • Autoresponder – do działań email marketingowych;
 • Kreator Stron – wbudowany hosting z możliwością podpięcia własnej domeny i wybrania gotowego szablonu dla strony;
 • PopUp i Widget – świetne narzędzie do zwiększania swojej bazy sybskrybentów / klientów;
 • Feedback – możliwość zbierania odpowiedzi swoich klientów lub np. czytelników bloga;
 • Remarketing – narzędzie, dzięki któremu możemy trafiać z reklamą do osób, które już były na naszej stronie lub wykonały określoną akcję;
 • Ankiety – do przeprowadzania ankiet / badania rynku;
 • Manager sprzedaży – umożliwia sprzedaż swoich produktów i usług (w tym zintegrowana platforma Akademy.pl do sprzedaży kursów internetowych).

Cennik systemu GetAll

Cena systemu GetAll wygląda całkiem przyzwoicie. Aby otrzymać wszystkie te narzędzia, trzeba się liczyć z kosztem 168,51 zł brutto miesięcznie (największy pakiet). Jeśli nie potrzebujesz wszystkich narzędzi, możesz skorzystać z tańszych pakietów. Poniżej przykładowy cennik (dla maksymalnie 5.000 kontaktów zebranych w bazie – cena zależy od wielkości bazy mailingowej):

getall-cennik

Podsumowanie narzędzia GetAll

System GetAll w trakcie testów niestety pokazał swoje niedoskonałości. Strona główna nie jest idealnie dostosowana pod urządzenia mobilne (szczegóły omawiam w filmiku). Niezbyt przyjemne było również przeskakiwanie z jednej wersji systemu na drugą (część funkcjonalności jest przepisana na nowy panel, a część widnieje w starszej wersji). Niektóre dodatkowe funkcje, takie jak: symulator kampanii, generator nagłówków – w ogóle nie działały.

Testując system trafiłem na sporo niedoróbek, dlatego nie mogę z czystym sumieniem polecić tego narzędzia. Mam jednak świadomość, że w niektórych biznesach może się świetnie sprawdzić – dlatego najlepiej będzie, jeśli sam przetestujesz możliwości systemu GetAll. Czekam również na kolejne usprawnienia, ponieważ GetAll jest na dobrej drodze, aby stać się świetnym, kompleksowym narzędziem do automatyzacji marketingu internetowego.

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.

Zobacz wszystkie posty

8 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Jeżeli chodzi o nowy/stary panel to pewnie niedługo wszystko będzie na nowym. Stopniowo przenoszą po kolei funkcjonalności.
  Ja używam tego narzędzia i powiem tak – nie jest ono idealne, ale dobre 😉
  Ma kilka problemów, m.in. testy a/b sprawdzają tylko zapisywalność na listę. Dlatego gdy stworzysz ofertę sprzedażową w tym systemie musisz się posiłkować czymś innym.
  Druga wada to kreator popup – jest on bardzo ograniczony.
  To dwa największe problemy według mnie. Jeżeli ktoś je akceptuje, to system jest godny polecenia 😉

  • Dzięki Hubert za podzielenie się swoją opinią. Getall ma duży potencjał, żeby stać się świetnym systemem, ale na chwilę obecną ma zbyt dużo niedociągnięć. Fajnym rozwiązaniem jest też integracja z platformą Akademy.pl, ale tu również brakuje kilku rzeczy (szczególnie drażni mnie wygląd ofert sprzedażowych i brak możliwości lepszej konfiguracji).

 • Z tego co widzę system jest wszechstronny. Aż za bardzo. Jeśli coś jest ekwiwalentem kilku innych narzędzi, to albo jest bardzo dobre, albo bardzo złe. JAkie ma wady?

  • Kluczowym narzędziem jest tu oczywiście autoresponder. Podobno ma bardzo wysoką dostarczalność. Jeśli chodzi o minusy – na pewno hosting jest tylko pod małe stronki, ale trudno wymagać, aby w tej cenie obsłużyło większe serwisy. Dla mnie jedną z największych wad jest dość kiepski system do sprzedaży szkoleń/kursów, a to dla mnie dość istotna funkcjonalność (słaby szablon, mało opcji), choć na + mogę zaliczyć wbudowane vimeo (nie trzeba samemu opłacać hostigu video). W skrócie rzecz ujmując, system ma dużo zalet, ale też trochę wad/niedoróbek. U mnie na razie się nie sprawdził, ale myślę że dla wielu osób będzie OK.

 • UWAŻAJCIE NA PLATFORMĘ GETALL! Wyłudzono ode mnie 94zł i odmówiono zwrotu pieniędzy. Zarejestrowałem się na okres próbny za 9,7zł, wybierając przy rejestracji opcję: „1 MIESIĄC BEZ UMOWY”. Po miesiącu przeglądając swoje konto w banku zauważyłem, że GETALL pobrało mi bez mojej wiedzy 94zł! Co najśmieszniejsze rzekome pakiety do wyboru miałem dwa, jeden o wartości 57zł, natomiast drugi o wartości 77zł. Z konta zniknęło ponad 94zł. Pieniędzy oczywiście nie odzyskałem 😉 Swoją sprawą zainteresowałem UOKIK, który po zapoznaniu się ze sprawą obiecał mi podjęcie stosownych kroków w tej kwestii.

  • Potwierdzam!!!

   U mnie była podobna sytuacja, chciano ściągnąć mi z konta pieniądze, na szczęście się to nie udało, bo na koncie była w tym momencie mniejsza kwota. Przez moją naiwność, w „ich” posiadanie wszedł nr mojej karty płatniczej. Działają na zasadzie „jak najmniej informacji, jak najwięcej obiecanych bonusów, jak najmniej czasu na decyzję”. Nie dajcie się wrobić!!!

 • Witam, mam mały problem wszystkie moje maile wysłane trafiają do moich odbiorców jako spam ?? Czemu tak jest, czy coś źle zrobiłem

  • Powodów może być kilka. Jednym z nich może być dobór słów, które używasz w tytule czy treści maila (np. „darmowy”, „kup teraz” i wiele innych). Warto zwrócić uwagę również na wagę maila czy nawet ilość obrazków w nim zawartych. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, nie znając szczegółów. Najlepiej skontaktuj się z supportem Getall lub innego dostawcy usług, z którego korzystasz.

Arkadiusz Podlaski

Certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom rozwijać biznes w internecie. Swoje doświadczenia zdobywał między innymi w firmach takich jak LPP, Polska Press czy Gratka Technologie.