Szkolenie: Jak napisać książkę? 4.10.2014

Już w najbliższą sobotę (4 października 2014 roku) zapraszam na szkolenie stacjonarne: „Jak napisać książkę, stać się cenionym ekspertem i zarabiać nawet 2x więcej”. To już drugie spotkanie, realizowane pod nazwą BiznesCamp. Tematyka poprzedniej edycji to pozycjonowanie stron internetowych. Podczas każdej edycji – bez względu na tematykę – możesz liczyć na olbrzymią dawkę wiedzy oraz otwartość do dyskusji. Na sali rozwiążemy każdy Twój problem. Nawet najtrudniejsze pytanie znajdzie swoją odpowiedź.

Moją misją jest pomaganie przedsiębiorcom (firmom) w rozwoju i zwiększaniu zysków. Będę zatem tak długo drążyć problem, aż pozbędziesz się wszystkich wątpliwości. Jestem przekonany, że po najbliższym szkoleniu, szybko i skutecznie napiszesz własną publikację, która stanie się trampoliną Twoich przyszłych biznesowych sukcesów.

Opinie z pierwszej edycji szkolenia BiznesCamp:

Udało mi się być na szkoleniu stacjonarnym „Sekrety Pozycjonowania” w ramach projektu BiznesCamp. Muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony oraz zadowolony, że wybrałem właśnie formę stacjonarną. Pan Arkadiusz odpowiedział na wszystkie moje pytania i nie zostawił żadnego problemu bez rozwiązania. Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, a wiedza idealna dla początkujących jak i dla osób mających już „podstawy” za sobą.
Polecam! Cezary Sokalski – xir.pl

Jak napisać książkę i stać się ekspertem?

Jeśli jesteś zainteresowany tematyką zarabiania na pisaniu książek, to zapraszam serdecznie na szkolenie do Gdańska. Zaczynamy o godzinie 10:00 w Hotelu Oliwskim. Zostało 5 ostatnich miejsc. Rezerwacja biletów tylko do czwartku.

==> SZKOLENIE: Jak napisać książkę?

==> EBOOK: Jak napisać książkę?

Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

Zobacz wszystkie artykuły

4 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Szkoda że nie mogłem wybrać się na szkolenie. Ciekawi mnie, czy osoba znikąd nie mająca autorytetu, dość młoda, lecz posiadająca pewną wiedzę, jest wstanie odnieść sukces pisząc książkę, czy też e-booka ? a może tylko krótki poradnik dotyczący jednego malutkiego problemu ?

    Pozdrawiam

  • „Jak ktoś się zna to napisze 2 zdania, jak się nie zna to będzie się na całą ksiązkę rozpisywać.” Żeby napisać książkę wystarczy pisać o rzeczach o których nie ma się pojęcia.

    • Przyznam, że ciekawe podejście do tematu 😉 Niestety jak ludzie dostają dwa zdania, to potraktują je w ramach ciekawostki. Jak przeczytają książkę, jest realna szansa, że wprowadzą te porady w życie.

Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.