Już w najbliższą sobotę (4 października 2014 roku) zapraszam na szkolenie stacjonarne: „Jak napisać książkę, stać się cenionym ekspertem i zarabiać nawet 2x więcej”. To już drugie spotkanie, realizowane pod nazwą BiznesCamp. Tematyka poprzedniej edycji to pozycjonowanie stron internetowych. Podczas każdej edycji – bez względu na tematykę – możesz liczyć na olbrzymią dawkę wiedzy oraz otwartość do dyskusji. Na sali rozwiążemy każdy Twój problem. Nawet najtrudniejsze pytanie znajdzie swoją odpowiedź.

Moją misją jest pomaganie przedsiębiorcom (firmom) w rozwoju i zwiększaniu zysków. Będę zatem tak długo drążyć problem, aż pozbędziesz się wszystkich wątpliwości. Jestem przekonany, że po najbliższym szkoleniu, szybko i skutecznie napiszesz własną publikację, która stanie się trampoliną Twoich przyszłych biznesowych sukcesów.

Opinie z pierwszej edycji szkolenia BiznesCamp:

Udało mi się być na szkoleniu stacjonarnym „Sekrety Pozycjonowania” w ramach projektu BiznesCamp. Muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony oraz zadowolony, że wybrałem właśnie formę stacjonarną. Pan Arkadiusz odpowiedział na wszystkie moje pytania i nie zostawił żadnego problemu bez rozwiązania. Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, a wiedza idealna dla początkujących jak i dla osób mających już „podstawy” za sobą.
Polecam! Cezary Sokalski – xir.pl

Jak napisać książkę i stać się ekspertem?

Jeśli jesteś zainteresowany tematyką zarabiania na pisaniu książek, to zapraszam serdecznie na szkolenie do Gdańska. Zaczynamy o godzinie 10:00 w Hotelu Oliwskim. Zostało 5 ostatnich miejsc. Rezerwacja biletów tylko do czwartku.

==> SZKOLENIE: Jak napisać książkę?

==> EBOOK: Jak napisać książkę?

Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

View all posts

4 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Szkoda że nie mogłem wybrać się na szkolenie. Ciekawi mnie, czy osoba znikąd nie mająca autorytetu, dość młoda, lecz posiadająca pewną wiedzę, jest wstanie odnieść sukces pisząc książkę, czy też e-booka ? a może tylko krótki poradnik dotyczący jednego malutkiego problemu ?

    Pozdrawiam

  • „Jak ktoś się zna to napisze 2 zdania, jak się nie zna to będzie się na całą ksiązkę rozpisywać.” Żeby napisać książkę wystarczy pisać o rzeczach o których nie ma się pojęcia.

    • Przyznam, że ciekawe podejście do tematu 😉 Niestety jak ludzie dostają dwa zdania, to potraktują je w ramach ciekawostki. Jak przeczytają książkę, jest realna szansa, że wprowadzą te porady w życie.

Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

Vlog WordPress Theme

Vlog is a carefully crafted WordPress theme with a focus on your video content. It will suit the needs of any personal video blog, all the way to complex magazine websites. Whether you need a website for video blogging, video tutorials and lessons or any sort of viral video sharing, Vlog is the perfect choice. YouTube, Vimeo, Dailymotion and other common video content never looked better!

Find out more