Steve Jobs Biografia – Walter Isaacson [RECENZJA]

Od wczoraj film JOBS zawitał na ekrany polskich kin. Tymczasem postanowiłem zrobić krótką videorecenzję biografii Steve’a Jobsa, autorstwa Waltera Isaacsona. Bez zbędnych szczegółów, po prostu zapraszam Cię do obejrzenia poniższego video. Znajdziesz w nim dokładny opis emocji i przemyśleń, jakie pojawiły się u mnie w trakcie czytania biografii Jobsa.

http://www.youtube.com/watch?v=FK7Frm-c200

9 Comments

  1. Super relacja! Oby takich więcej, zachęciłeś mnie do przeczytania, choć wygląda na potężne tomisko… Czekam na relację z filmu, bo też się waham czy wybrać się na film czy poczekać i obejrzeć w domu.

    1. Dzięki. Póki co relacje z filmu są różne. Najlepiej zobaczyć go po prostu samemu, o ile temat Cię interesuje 🙂

      1. Byłem już na filmie w kinie i jednak małe rozczarowanie 😉 Film moim zdaniem nie do końca oddał rzeczywiste życie Jobsa. Wkrótce napiszę recenzję filmu 😉

  2. Jeśli chodzi o książkę biografia Steve Jobs autorstwa Waltera Isaacsona jest fantastycznie napisana, zakupiłem ją jak tylko się pojawiła w Księgarniach.Interesuję się osobistościami które życiu wiele osiągnęły mimo wielu przeciwności. Nigdy się nie poddają.

    1. Dokładnie Remik. Mam zupełnie tak samo. Chętnie czytam biografie znanych ludzi. Mimo, że Jobs nie był idealny, jest wiele rzeczy, których możemy się od niego uczyć. Możemy czerpać z jego doświadczenia i brać do swojego życia dokładnie to, co nam najbardziej pasuje.

Leave a Comment