Relacja ze szkolenia Millionaire Mind Intensive (Umysł Milionera)

MMIPierwsza edycja Millionaire Mind Intensive (Umysł Milionera) w Polsce odbyła się w maju 2013 roku. Wiele osób pytało o kolejną edycję – informacyjnie – dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na czerwcową edycję Umysłu Milionera. Zanim udasz się na szkolenie, warto sięgnąć po książkę: Bogaty albo biedny. Jest to świetne wprowadzenie do bardziej zaawansowanych ćwiczeń, które odbywają się na 3-dniowym treningu Millionaire Mind Intensive.

Przejdźmy zatem do podsumowania całego szkolenia jak i pierwszych efektów, jakie osiągnąłem od tamtego czasu. Przede wszystkim warto podkreślić, że jest to szkolenie inne niż wszystkie! Inne z tego względu, że przyzwyczailiśmy się w Polsce, że konferencje i szkolenia prowadzone są w ten sposób, że trener przekazuje wiedzę, a uczestnicy słuchają. Na Umyśle Milionera jest natomiast mnóstwo ćwiczeń, które wymagają aktywnego działania. Począwszy od przybijania piątek z sąsiadami, skończywszy na bardzo emocjonalnych i oczyszczających ćwiczeniach.

==> Sprzedaż biletów tylko do 9 czerwca! <==

Umysł Milionera

Mógłbym długo opowiadać o efektach jakie uzyskałem po tym szkoleniu. Począwszy od wielkiego dla mnie wyzwania (skoku na bungee), schudnięciu blisko 5 kilogramów i lepszym zarządzaniu swoimi finansami (więcej oszczędności i inwestycji).

Dla mnie szkolenie Umysł Milionera, okazało się najlepszą inwestycją szkoleniową, jakiej do tej pory dokonałem. Po żadnym innym szkoleniu nie uzyskałem jeszcze takich, wymiernych efektów. Do działalności Harva Ekera (twórcy Millionaire Mind Intensive) z pewnością jeszcze nie raz będę wracał na łamach tego bloga. Z mojej strony – bardzo gorąco polecam! Jestem przekonany, że inwestycja w to szkolenie pomoże również Tobie zmienić swoje życie na lepsze.

Galeria zdjęć z polskiej edycji UMYSŁU MILIONERA

UMYSŁ MILIONERA w Madrycie (Hiszpania)

Umysł Milionera – podsumowanie

Jeżeli poważnie podchodzisz do tematu finansów, szkolenie Umysł Milionera może być dla Ciebie ciekawym odkryciem. Jeśli jesteś początkujący w tym temacie – możesz przeżyć prawdziwy szok mentalny. Jeśli masz już doświadczenie, po prostu uzupełnisz swoje braki w tematyce finansów. Tak czy inaczej – gorąco polecam!

==> Sprzedaż biletów tylko do 9 czerwca! <==

3 Comments

Leave a Comment