Niskie bariery wejścia na rynek (zalety pisania książek)

Jeśli chodzi o książki i publikacje elektroniczne, to rynek w Polsce jest jeszcze słabo rozwinięty. W wielu dziedzinach jest mnóstwo tematów, o których nie zostało jeszcze zbyt wiele napisane. To wielka szansa dla Ciebie, aby zająć interesującą Cię niszę.

W Stanach Zjednoczonych oraz wielu innych krajach jest o wiele trudniej wydać własną książkę. Bardzo często sam autor musi zaangażować się finansowo, aby wydawnictwo zechciało w ogóle wydać jego dzieła. W Polsce mamy o tyle dobrą sytuację dla autorów, że szansa na wydanie książki w specjalistycznych wydawnictwach jest bardzo duża. Książka to po prostu produkt na rynku, na którym wydawnictwo chętnie zarobi, oczywiście dzieląc się prowizją z autorem.

W tym momencie nie masz żadnych barier wejścia w ten rynek. To nie jest tak, że aby wejść na rynek, musisz zainwestować nie wiadomo jakie pieniądze. W zasadzie liczy się tylko Twój czas i mobilizacja, aby stworzyć ze swojej książki dobry produkt. Potem wystarczy zgłosić się do wydawnictwa, określić warunki współpracy i to wszystko.

Tak naprawdę nie ma żadnych barier abyś spróbował swoich sił. Mi pozostaje tylko życzyć Ci wytrwałości, aby napisać książkę do końca. Jeśli to zrobisz i wiedza, która tam się znajdzie będzie wartościowa, możesz być pewien że wydawnictwo nie odmówi Ci jej wydania.

==> Jak napisać książkę? <==