Nick Vujicic w Polsce 2016 BILETY

Miło jest nam poinformować, że zostaliśmy partnerami bardzo ważnego wydarzenia, które odbędzie się pierwszego października 2016 roku w Polsce. Mowa o evencie Życie bez ograniczeń, w którym jako główny prelegent wystąpi Nick Vujicic. Zostało jeszcze sporo czasu, natomiast mówię ci o tym już teraz, ponieważ właśnie dzisiaj rozpoczyna się sprzedaż biletów na to wydarzenie. Więcej informacji dowiesz się z poniższego video – omawiam w nim również jak było na pierwszej edycji tego wydarzenia (rok temu w Poznaniu).

Nick Vujicic w Polsce – zaproszenie

Życie bez ograniczeń to przede wszystkim spotkanie z Nickiem Vujicicem, który nazywany bywa człowiekiem bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń! Urodził się z mało znaną chorobą, która sprawia że człowiek rodzi się bez dolnych i górnych kończyn.

Pomimo tak oczywistych problemów życiowych, Nick świetnie sobie z nimi radzi, ponieważ dziś jest spełnionym człowiekiem – ma żonę i dzieci, uprawia przeróżne sporty oraz przemawia do tysięcy osób na całym świecie. Wydaje się, iż człowiek bez rąk i nóg nie ma za dużego pola manewru – Nick pokazuje jednak zupełnie coś innego i daje olbrzymią inspirację do działania. Nick Vujicic zawsze mówi o tym, żeby skupiać się na możliwościach a nie na ograniczeniach. Tak więc Nick skupia się na tych rzeczach, które może zrobić a nie na tych, których nie jest w stanie wykonać. Wyobraź sobie, że Nick Vujicic potrafi nawet pływać (unosić się na wodzie) i czerpać z tego radość.

Zaproszenie od Nicka Vujicica

Ja miałem okazję spotkać Nicka Vujicica rok temu (w 2015 roku). Było to spotkanie w Poznaniu, ponieważ Nick Vujicic po raz pierwszy w Polsce wystąpił ze swoim przemówieniem właśnie na INEA Stadion w Poznaniu. Tym razem Nick przylatuje do Krakowa (Tauron Arena Kraków). Hala na pewno będzie rozgrzana do granic możliwości – i to dosłownie! Mówię o tym nie bez przyczyny, ponieważ rok temu w Poznaniu była niestety taka sytuacja, że na otwartym stadionie było bardzo zimno (pomimo, że był kwiecień – pogoda w Polsce nie była wtedy idealna). W tym roku to już się nie powtórzy, ponieważ wydarzenie jest organizowane w zamkniętej hali Tauron Arena Kraków.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie wystartowała właśnie dzisiaj. W puli znalazło się tylko 11.000 biletów. Dodam, że na poprzednim wydarzeniu było około 25.000 uczestników, czyli co najmniej dwa razy więcej niż jest dostępnych biletów w tym roku. Tak więc bilety na pewno rozejdą się przed czasem, więc zachęcam Cię do rezerwacji swojego miejsca. W najbliższych latach, prawdopodobnie nie będzie już takiej możliwości, aby spotkać Nicka Vujicica w Polsce (z informacji od organizatora – Nick Vujicic ma już ustalony harmonogram spotkań na kilka kolejnych lat).

Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem. Nick Vujicic

Warto być na tym wydarzeniu i wykorzystać je do pozyskania solidnej dawki inspiracji oraz wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Nick Vujicic to z pewnością kompetentna osoba, od której można nauczyć się bardzo dużo w kwestii przełamywania barier i rozwiązywania problemów, które wydają się nie do rozwiązania.

Leave A Response

* Denotes Required Field