Tydzień temu miała miejsce premiera mojej książki „Mistrzologia„. Zapraszam do zapoznania się z opinią Mirosława Skwarka, który opowiada co można znaleźć w książce oraz zdradza kilka interesujących technik pisania książek.

[audio:http://arkadiuszpodlaski.pl/wp-content/uploads/2011/01/mistrzologia-porada-tygodnia.mp3|titles=mistrzologia-porada-tygodnia]


Arkadiusz Podlaski
Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

  5 replies to "Mistrzologia – opinia Mirosława Skwarka"

  • Jaga N

   Napisać książkę i wydać może każdy, kto naprawdę chce. „Mistrzologia” nie odniosła sukcesu, nawet nikt nie ma ochoty napisać recenzji, dlatego jej nie kupię, a co za tym idzie nie przeczytam.

   • Arkadiusz Podlaski

    Jaga, dzięki za komentarz. Sukces to pojęcie względne. W moim przekonaniu książka odniosła sukces, mimo że nie stała się wielkim bestsellerem. Pomogła osobom, którym miała pomóc. Kilka czytelników napisało do mnie maile z podziękowaniami. Jeśli chodzi o oficjalne opinie, w chwili obecnej dodane są cztery. Jedna z nich:

    Naprawdę to jest doskonała książka. Większej biblii wiedzy dawno nie spotkałam, dodam, że praktycznej wiedzy. Dziękuję Autorowi

    Ocena książki w Złotych Myślach: 5,33/6,00

    Ze swojej strony mogę powiedzieć, że włożyłem w nią kawał solidnej pracy. W publikacji zdradziłem swoje najskuteczniejsze techniki pisania, które pozwoliły mi stworzyć już wiele książek.

    Nikogo do kupienia nie zmuszam, za to „pełną gębą” polecam 🙂

  • Ja tam bym się skusił na przeczytanie tej książki. Działam w ten sposób, ze zanim kupię jakąś książkę, to najpierw czytam co nieco o autorze danej pozycji. Jeśli jego działalność mnie zaintryguje, wówczas jestem zachęcony do zakupu.

  • mina

   Zdecydowanie kupię, wiem, późno 😉 ale lepiej późno, niż wcale, wiem, że jest to książka, której obecnie potrzebuję. Pan Podlaski wygląda mi na osobę zadowoloną z życia, więc warto publikacje takich ludzi czytać, no, na pewno nie zaszkodzi:)

   • Arkadiusz Podlaski

    Dziękuję za miłe słowa. Książka jest bardzo wartościowa, szczególnie dla osób które chcą napisać własny poradnik. Na początku października prowadziłem również szkolenie z tego zakresu – wkrótce będzie w sprzedaży zapis ze szkolenia (wideowarsztaty).

Leave a Reply

Your email address will not be published.