Matt Harding inspiruje: Where The Hell Is Matt?

Kim jest Matt Harding? To człowiek, który tańczy… Miliony użytkowników internetu poznało go jako człowieka, który tańczy w różnych zakątkach naszego globu i nie tylko. Swoje dokonania promuje sloganem „Where The Hell Is Matt”?

Matt Harding jest amerykańskim podróżnikiem, projektantem gier wideo – znanym w internecie jako Dancing Matt. Jego wirusowe filmiki pokazują go tańczącego przed zabytkami i scenami ulicznymi w różnych międzynarodowych lokalizacjach.

Źródło: Wikipedia.org

Matt odwiedził również nasz kraj, a konkretne Warszawę. Poniżej jego najnowszy filmik z 2008 roku, niezwykle inspirujący ze świetnym podkładem muzycznym.

Matt urodził się 27 września 1976 roku w USA. Na początku był programistą komputerowym, ale w wieku 28 lat zwolnił się z pracy i wyruszył w podróż dookoła świata. Matt jest obecnie 32-letnim facetem, który realizuje swoje pasje i filmuje swój charakterystyczny taniec w wielu, najbardziej charakterystycznych zakątkach świata.

Matt Harding w 2006 roku…

Rok 2005: Where The Hell Is Matt?

A to jeszcze filmik z 2005 roku, który przysporzył Mattowi największej sławy, ponieważ był pierwszym opublikowanym tego typu w sieci filmikiem.

Matt Harding – można powiedzieć człowiek sukcesu. Człowiek, który robi to co lubi i pokazuje to całemu światu. Filmiki Matta są niezwykle inspirujące. Pokazują, że wszyscy ludzie mogą być jednością bez względu na miejsce, z którego pochodzą. W dodatku taniec Matta jest dość komiczny, co sprawia, że ogląda się go z uśmiechem na twarzy 🙂

Oficjalna strona Matta Hardinga „Where The Hell Is Matt”:
www.wherethehellismatt.com

Popularne zapytania: Matt Harding dancing, człowiek tańczy na całym świecie, piosenka, filmy Matta Hardinga, filmiki motywacyjne, Matt Harding Polska.

3 Comments

  1. Niezły kolo 😀 chylę czoła :D:D Chciałabym zobaczyć tyle ciekawych miejsc, co on 🙂 Ciekawe skąd bierze na to kasę, czyżby tyle zarobił jako programista komputerowy?

  2. #Monika, na pierwszą wyprawę Matt pojechał chyba z własnych pieniędzy, ale na drugą już miał sponsora… jak dobrze pamiętam – jakiś producent gum do żucia.

Leave a Comment