Mapy Myśli w Biznesie – bezpłatne szkolenie online (czwartek 12.03.2015)

[AKTUALIZACJA] Drugi termin szkolenia to 12.03.2015 (czwartek). Ponieważ 11 marca występowały u części z Was problemy techniczne z logowaniem i urywaniem dźwięku, postanowiłem zrobić bezpłatną powtórkę webinaru (czwartek 20:00). Zapraszam zatem standardowo pod adres http://webito.pl/link/webinar.

Dowiedz się, jak wykorzystać mapy myśli w biznesie i już nigdy nie mieć problemu z porządkowaniem swoich pomysłów i projektów. Dokładne omówienie: czym są mapy myśli oraz jak je wykorzystywać w zarządzaniu projektami biznesowymi.

Już w najbliższą środę będę miał przyjemność poprowadzić kolejne szkolenie online (BiznesCamp) z tworzenia map myśli i zarządzania projektami. Szkolenie jest bezpłatne w wersji „na żywo” (zapis video ze szkolenia będzie później sprzedawany za 47 zł).

POKÓJ WEBINAROWY – start o godzinie 20:00 (środa 11 marca):

http://webito.pl/link/webinar

banner-promocyjny-1024x383

Kolejne szkolenie w ramach projektu BiznesCamp.pl. Wejście na żywo całkowicie bezpłatne! W środę (11 marca) wejdź punktualnie o godzinie 20:00 pod wskazany link, aby zająć swoje miejsce w pokoju konferencyjnym. Ilość miejsc ograniczona (100). Decyduje kolejność logowania. Im szybciej pojawisz się w pokoju konferencyjnym – tym większa szansa, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca. Zapis video kosztuje 47 zł, dlatego tym bardziej zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu na żywo.

POKÓJ WEBINAROWY – start o godzinie 20:00 (środa 11 marca):

http://webito.pl/link/webinar

3 Comments

  1. Nie raz słyszałam o mapie myśli, ale nie widziałam jak do niej się zabrać.
    Arkadiusz w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnił na czym polega tworzenie map i pokazał przydatne do tego narzędzie. Mogłabym powiedzieć, że szkoda, że tak późno się o tym dowiedziałam, ale lepiej późno niż w cale :).
    Zabieram się za tworzenie swoich map 🙂
    Dziękuję za przekazanie bardzo przydatnej wiedzy.

Leave a Comment