Darmowy Kurs Pisania Książek

Pozbądź się wszystkich wymówek i napisz w końcu swój bestseller!

Tak! Odbieram Ten Kurs za 0.00 zł!

Darmowy Kurs Pisania Książek

Wypełnij poniższe pola, aby odebrać kurs.

privacy Szanuję Twoją prywatność i nigdy nie wysyłam spamu.

16 Bezpłatnych Lekcji Video

Większość autorów zmaga się z tymi samymi problemami. Ponieważ problemy są dość uniwersalne, postaram się je wszystkie rozwiązać. Dzięki temu Ty również pozbędziesz się wszelkich oporów, jeśli w ogóle takowe posiadasz. Potencjalni autorzy bardzo często mają dobre wymówki. Pomimo że chcą napisać książkę, to w ich podświadomości pojawia się dialog wewnętrzny typu: „nie napiszę książki, bo...”. I tutaj możemy wymienić cały szereg powodów, dla których napisanie własnej książki jest złym pomysłem. A to że nie mam czasu, nie mam wiedzy, nie mam znanego nazwiska... Te wszystkie stwierdzenia to tylko wymówki. Udowodnię Ci, że masz czas, masz wiedzę i że nie potrzebujesz znanego nazwiska, aby napisać własną publikację. Odpowiedz szczerze na pytanie, co Cię jeszcze powstrzymuje przed napisaniem własnej książki? Skończ z tym raz na zawsze i napisz wreszcie swoją książkę, która odniesie prawdziwy sukces.

  • Video 1: Nie mam czasu

    Brak czasu – problem znany od wieków. Ludzie od zarania dziejów próbują wydłużyć czas. Niestety nie pokonamy pewnej prostej zasady, mianowicie takiej, że doba ma 24 godziny. Stąd też jedna z najpopularniejszych wymówek jakie często słyszę to: NIE MAM CZASU. Dowiedz się zatem jak łatwo wygospodarować sobie czas na napisanie własnej książki.

  • Video 2: Nie mam wiedzy

    To jeden z najczęściej powtarzanych przez potencjalnych autorów obiekcji. Ich wewnętrzny głos mówi, że książkę może napisać tylko profesjonalista z dużym bagażem doświadczeń. Wydaje im się, że nie posiadają wystarczająco dużo wiedzy, a móc się podzielić nią za pomocą książki. Najczęściej te obiekcje są całkowicie nieuzasadnione, o czym dowiesz się na łamach tego kursu.

  • Video 3: Nie jestem znany

    „Nie jestem znany”, „nie mam znanego nazwiska” to kolejne mantry powtarzane przez potencjalnych autorów. Sam fakt, że ktoś mam znane nazwisko nie czyni z niego dobrego pisarza. Czyni za to sposób pisania i wiedza, którą przekazujesz. Nie potrzeba mieć znanego nazwiska żeby dobrze sprzedać książkę. Poznaj wszystkie 16 wymówek i sposoby, jak sobie z nimi poradzić.

Darmowa Rejestracja

Kliknij w link poniżej i odbierz kurs właśnie teraz:

Zapisz Mnie

Darmowy Kurs Pisania Książek

Wypełnij poniższe pola, aby odebrać kurs.

privacy Szanuję Twoją prywatność i nigdy nie wysyłam spamu.