Import RSS to kolejna ciekawa wtyczka WordPressa, która agreguje treść z kanałów RSS. Całkiem niedawno pisałem o Feedwordpress, dzięki któremu mogliśmy ustawić w blogu automatyczne publikowanie się wpisów z różnych RSS. Tym razem, dzięki wtyczce Import RSS – możemy wstawić w dowolnym miejscu kod z odpowiednimi parametrami, który wyświetli nam listę wpisów z danego RSS.

Ściągnij Import RSS:
http://wordpress.org/extend/plugins/rss-import/

Instalacja jest bardzo prosta, jak w większości wtyczek do WordPressa. Najpierw ściągamy paczkę, potem przerzucamy na serwer, a następnie aktywujemy ją w panelu pluginów:

Jeden z najprostszych kodów wtyczki wygląda w ten sposób:

[RSSImport display=”5″ feedurl=”http://internetowymarketing.info/feed/”]

Dzięki niemu zostanie wyświetlonych pięć ostatnich tytułów z bloga InternetowyMarketing.info. Możemy to wzbogacić o opisy i inne parametry. Spis wszystkich parametrów jest dostępny na stronie wtyczki oraz w ściągniętym pliku.

Dzięki tej wtyczce możemy urozmaicić naszą stronę, dając jednocześnie użytkownikom szybki dostęp do ciekawych informacji z dobrych blogów, które sami wybierzemy.


Arkadiusz Podlaski
Arkadiusz Podlaski

Ekspert marketingu internetowego, właściciel firmy szkoleniowej Yedu. Trener, certyfikowany specjalista Google. Pomaga przedsiębiorcom oraz firmom zwiększać zyski, wykorzystując skuteczny marketing internetowy.

  4 replies to "Import RSS – kolejny agregator treści"

  • precelik

   No u mnie od dawna dział „What Others Are Saying”, wąłśnei dodałem i Twoje. Nie pamiętam jak się instaluje, ale wiem ze po zainstalwoaniu teraz wystarcza dodawać linki do kategorii blogroll i on już sam od czasu do czasu pobiera co trzeba.

  • Arkadiusz Podlaski

   Dzięki 😉

   Podam linka, może ktoś będzie chciał skorzystać z wtyczki, o której piszesz „What Others Are Saying”:
   http://wordpress.org/extend/plugins/what-others-are-saying/

   Ja przyznam szczerze nie korzystałem jeszcze z niej, ale jak widać po opisie też jest bardzo prosta w implementacji. Być może w wolnym czasie również ją przetestuję jak wyapda na tle konkurencyjnych wtyczek 🙂

  • Kurdupel

   Świetna wtyczka, tego właśnie szukałem. Ufff, dzięki za pomoc.

  • Zarabianie na blogu

   Fajna wtyczka. Bardzo dobrze działa ;] chodź w 1 momencie miałem co do tego duze watpliwosci poniewaz wyskoczyły mi jakies bledy podczas instalacji ale jak sie okazalo z mojej winy

   Polecam !

Leave a Reply

Your email address will not be published.