Dlaczego warto zainteresować się Social Media?

Nie wiem jak Ty, ale ja dłużej czekać nie będę. Czas wziąć się do szturmu na Social Media. Na cel biorę przede wszystkim Facebooka, który już wkrótce będzie jednym z ważniejszych źródeł ruchu na tym blogu. Nie będę Cię przekonywał dlaczego warto być w serwisach społecznościowych – liczby mówią same za siebie. Poniżej możesz obejrzeć dwa ciekawe filmiki, które pozwalają zrozumieć, jak wielką bronią są Social Media.

Social Media Revoultion:

Social Media Marketing:

2 Comments

  1. Facebook jest naprawdę fajnym narzędziem jeśli chodzi o budowanie pozytywnych relacji z osobami, które odwiedzają naszą stronę internetową ale nie przeceniałbym jego możliwości.

    btw. Nowe statystki i fakty dotyczące Facebooka w 2011 roku są imponujące. Ciekawie zostało to przedstawione na infografice, którą jakiś czas temu umieściłem na blogu: http://ardeum.pl/infografika-statystyki-i-fakty-na-temat-facebooka-w-2011-roku/

  2. Łukasz, ciekawa infografika. Niewątpliwie Facebook może zdziałać dużo. Są oczywiście minusy integrowania serwisu z Facebookiem. Na przykład strona się dłużej ładuje… Ostatnio też wtyka z komentarzami fb nie działa tak jak powinna – czasami się wysypuje. Mimo wszystko jest zdecydowanie więcej zalet niż wad. Póki Facebook będzie angażował sporą część społeczeństwa tak jak to robi obecnie – z pewnością warto tam być.

    Dużo też zależy od branży i skali serwisu. Mój blog dopiero się rozkręca. Docelowo głównym źródłem ruchu będą wyszukiwarki. Na drugim miejscu jednak ma już stanąć Facebook 😉

Leave a Comment