Brakuje mi motywacji i wiary w siebie (jak napisać książkę)

Kolejnymi ważnymi problemami, które bardzo często się pojawiają to lenistwo i brak motywacji. Często bywa tak, że najzwyczajniej w świecie nie chce nam się czegoś robić. Dlatego ważne jest abyś książkę pisał z pasją.

To pozwoli Ci przetrwać najtrudniejsze momenty. Jeśli chodzi o motywację, to w dalszej części książki przekażę Ci skuteczne techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dowiesz się co mnie motywuje najbardziej i jakie elementy mogą mieć wpływ na Twoją motywację.

Mogę Ci niemalże zagwarantować, że podczas pisania przyjdą ciężkie chwile. Dopadnie Cię zniechęcenie, brak wiary itp.

To zupełnie normalne, mnie też to spotyka. W takich chwilach warto odłożyć na kilka dni pisanie książki. Zrób sobie przerwę, puść swój ulubiony utwór muzyczny, nabierz nowych sił i działaj dalej. Wróć do pisania z odświeżonym, otwartym umysłem.

https://www.youtube.com/watch?v=MJAHWGnZu6k

Brakuje mi wiary w siebie

Wiara w siebie to jeden z kluczowych determinantów sukcesu. Nie tylko przy pisaniu książek, ale w ogóle w życiu. Jeśli nie wierzysz w siebie to nikt inny nie uwierzy w Ciebie. Musisz uwierzyć, że potrafisz i jesteś zdolny do napisania książki na najwyższym poziomie. Ja w Ciebie wierzę i wiem, że masz wszystko, co niezbędne aby napisać rewelacyjną publikację.

https://www.youtube.com/watch?v=pWNWVvGCuxI

==> SZKOLENIE: Jak napisać książkę?

==> EBOOK: Jak napisać książkę?